Archer Software

Ми прагнемо поставляти клієнтам сервіси та продукти якісно, чесно, відповідально. Для нас це важливо і для цього ми застосовуємо всі сучасні можливості IT-індустрії.

«We Develop Success» - не порожні слова.

Вони дійсно стали головним засобом досягнення нашого спільного успіху.

Ми, Арчер Софтвер, з 2000 року створюємо успішні IT-рішення для завдань наших клієнтів. Ми допомагаємо авторам бізнес ідей з усього світу реалізувати їх в проектах працюючи з нашою професійною командою.

Стати частиною команди

18 років на ринку
300+ клієнтів з 45 країн по всьому світу вже оцінили високу якість «надаваних послуг» Archer Software. Також, бездоганна якість розробки ПО і процесів в компанії підтверджує міжнародний сертифікат якості ISO 9001 діє до: 2015.
180 + найкращих фахівців.
Ми пишаємося нашою командою і піклуємося про професійний розвиток працівників, активному освоєнні нових технологій і передового світового досвіду. За результатами рейтингу DOU - премії «Краща IT-команда - 2010» та «Кращий IT-роботодавець - 2012», 2014 та 2015.
3 компанії: Дніпро, Київ і Нью-Йорк
Головний офіс знаходиться в самому центрі Дніпра! У Києві та Нью-Йорку вас також радо зустрінуть в пішої доступності від центральної частини міста. Якщо ви ще не були у нас - Welcome!

Статистика

Archer Software - українська IT-компанія з головним офісом в Дніпрі, на ринку з 2000 року. Наші клієнти високо цінують уміння представити оптимальні передові рішення для кожного.

Проекти

Авто

Вбудовані рішення, електроніка та інтеграція OBD, системи телематики і оптимізації маршрутів, інтеграція автомобільної роздрібної торгівлі, розробка людино-машинного інтерфейсу і інформаційно-розважальні програми

Медицина

Унікальні революційні медичні пристрої: Archer Software працює на стику розробки апаратного і програмного забезпечення, що відповідає найсуворішим вимогам стандартів індустрії охорони здоров'я.

Фінтех

Різноманітний досвід розробки програмного забезпечення: від веб-сайтів і мобільних додатків, програм на блокчейн, управління активами і банківських систем.

Сертифікати

Новини

В мае стартовала Archer IT Academy – образовательный проект, цель которого – передача практических знаний в сфере разработки ПО.

 

Невероятно насыщенные и активные выходные в Archer Software, которые увенчались корпоративным путешествием к морю. Мы готовы делиться с вами порцией солнечных фото и яркими воспоминаниями с Archer Sea Party.

Друзья, мы запускаем новый образовательный проект - Archer IT Academy.

 

Третий Crossfit  чемпионат для IT-специалистов Украины от Archer Software прошел 4 марта 2017